Будівельна ліцензія: 2013048897 від 30.03.18 вул. Набережно-хрещатицька 11, м. Київ, 04070

Асфальтобетонні роботи

Досягнення

Гарантована якість 10 років

Сфера нашої діяльності включає в себе будівництво доріг, заміну і ремонт асфальту, благоустрій територій та
асфальтування. Київ, Київська область та інші найближчі регіони вже мають десятки об’єктів, які побудовані компанією Альянс Будівельників України. Тому
подивитися на результати нашої роботи ви завжди можете не тільки на сайті, але і відвідавши потрібну адресу.

Переваги

Чому нас обирають

1 Краща ціна
2 Тривала гарантія
3 Ідеальна якість

Відгуки

Подяки від наших клієнтів

Прайс

Ціни на асфальтобетонні роботи

 • Асфальтування Київ від 100 грн/м2
 • Демонтаж поточного і укладання нового від 100 грн/м2
 • Будівництво доріг від 100 грн/м2
 • Ямковий ремонт від 100 грн/м2

  Найчастіші питання

  Яка ціна 1кв. м асфальтування?

  Вартість укладання асфальтового покриття залежить від грунтових умов, площі покриття і передбачуваного транспортного навантаження. Чи буде це пішохідна доріжка, парковка для легкових автомобілів, територія логістичного центру, або дорога в котеджному містечку, - всі розрахунки ведуться індивідуально. Але своїм клієнтам ми пропонуємо орієнтуватися на цифру від 300 гривень за квадратний метр. Точну вартість робіт можна встановити тільки після виїзду на об'єкт і визначення складності робіт і специфіки об'єкта.

  Гарантія на укладання асфальту

  Даємо своїм Клієнтам гарантію на всі роботи, будь-то ямковий ремонт дороги або створення дорожнього покриття "під ключ". Ми виконуємо асфальтування по ГОСТ і ДСТУ. Також ми повинні спиратися на проект об'єкта, щоб не порушувати технологію і не погіршити якість покриття. Нам невигідно використовувати неякісні будматеріали або не дотримуватися технології, так як в першу чергу це вплине на імідж нашої компанії, призведе до гарантійного ремонту, а отже, до витрат коштів та втрати іміджу компанії. Забезпечуємо: Асфальтування проводимо при температурі вище +5 градусів та в суху погоду; Перед асфальтуванням очищаемо старе покриття; Використовуємо сучасну спецтехніку від кращих виробників BOMAG, HAMM, AMMANN, CATERPILLAR. Оперативно виконануємо ремонтні роботи по усуненню будь-яких дефектів. Виконання реконструкції паркових, прогулянкових і пішохідних доріжок професіоналами з досвідом робіт більше 7 років. Використання асфальту вітчизняного виробництва з гарантією якості. Надаємо Замовникам гарантію від 5 років. Всі нюанси гарантійного обслуговування вказані в нашому договорі.

  Від чого залежить товщина асфальту?

  Товщина шару асфальту залежить перш за все від основи, точніше від властивостей самого матеріалу, наприклад жорсткість ітд. Але це ще не все. Крім основи на товщину асфальту впливає навантаження на асфальтове покриття. Укладання асфальту в один шар Один шар асфальтобетону по ГОСТу дорівнює 4-5 см. Таку технологію використовують на пішохідних доріжках, стоянках з малою інтенсивністю руху і навантаженням. Також один шар асфальту можна покласти на дороги, з однією умовою, що по ній будуть проїжджати тільки легкові автомобілі. Укладання асфальту в два шари Асфальтування в два шари H = 10 см підходить для доріг з інтенсивним рухом і з великим навантаженням. На таких дорогах можуть рухатися і легкові машини, і вантажні. Укладання асфальту в три шари і більше Асфальтування в три шари є нормальною товщиною для трас з серйозною інтенсивністю і різними навантаженнями. Дороги такого типу здатні витримати вантажні автомобілі з більшою вантажопідйомністю. Підбираємо товщину індивідулально для кожного об'єкта, для цього інженер нашої компанії безкоштовно виїде до Вас на об'єкт, зробить аналіз території та запропонує найоптимальніший варіант укладання асфальту високої якості і за прийнятною ціною. Викликати майстра можна, звернувшись в ТОВ "АЛЬЯНС БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ " за номером, вказаномуна сайті. Зателефонуйте нам або залиште заявку в формі зворотного зв'язку, ми з вами зв'яжемося, проконсультуємо і домовимося про зустріч!

  Асфальтна крихта це надійний матеріал?

  Це недорогий і ефективний матеріал. Його отримують шляхом зняття верхнього шару дорожнього полотна. Асфальтна крихта включає в себе три компоненти: бітум, щебінь і пісок. Покриття з кожним роком стає більш міцним. Зазвичай застосовується на стоянках, в дачних кооперативах або як варіант тимчасового дорожнього покриття, де немає високої транспортного навантаження.

  Які терміни будівництва доріг?

  Всім клієнтам при замовленні будівництва та ремонту доріг цікаво дізнатися терміни виконання робіт. Швидкість асфальтування залежить від різних чинників, але ми перерахуємо основні. Першим основним чинником впливає на терміни робіт є загальний обсяг території асфальтування. Другим фактором є складність робіт і особливості території. Також в залежності від об'єкта асфальтування, роботи виконуються як ручним, так і механізованим способом, з використанням спецтехніки. І від вибору способу виконання робіт залежать терміни. Ще ми орієнтуємося на зазначені замовником терміни і в залежності від них наша команда фахівців приймає рішення про варіанти виконання укладки асфальту в Києві. Терміни виконання дорожньо-будівельних робіт прописуються в договорі, тим самим Ви нічим не ризикуєте! Ми зобов'язуємося здійснити роботи точно в строк. У компанії ТОВ "АЛЬЯНС БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ" ніколи не було випадків не здачі об'єкта в зазначені в договорі терміни. Це можливо лише за обопільною згодою з клієнтом при збільшенні обсягів робіт або інших доп. робіт. Наша компанія здає об'єкт в експлуатацію клієнту набагато раніше зазначених термінів, що робить нас кращими в сфері асфальтування в Києві та Київській області.

  Асфальтування малих територій

  Ми розуміємо наших клієнтів і йдемо їм назустріч, пропонуючи фіз. особам з маленьким обсягом робіт самі економні способи асфальтування. Низькі ціни на асфальтування малих територій За допомогою оптимізації виробничих і логістичних процесів в компанії ми можемо запропонувати Вам прийнятні ціни на асфальтування невеликих ділянок. У ТОВ "АЛЬЯНС БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ" краще співвідношення ціни і якості, таких вигідних умов на ринку дорожнього будівництва складно знайти. ТОВ «Асфальт-дорога» здійснює укладання асфальту з повною відсутністю будівельного браку! Головна мета компанії "Асфальт-дорога" - максимально прозоре формування ціни асфальтування за м2. Багато недобросовісних фірми-одноденок пропонують досить низькі ціни на асфальтування, але вони знижують вартість не за рахунок оптимізації внутрішніх процесів компанії, як робимо ми, а за рахунок економії на матеріалах і якості роботи. Переконливе прохання, не зв'язуйтеся з такими підрядниками. Краще один раз інвестувати кошти в будівництво, ніж заощадити і пізніше знову витрачати свої кошти, час і сили на ремонт асфальтового покриття. В кінцевому підсумку Ви витратите більше коштів, ніж, якби Ви вклалися в дорожнє будівництво, не заощадивши на роботі.

  Асфальтобетонні роботи

  надає транспортні послуги вантажоперевезень та оренди будівельної техніки провідних європейських машинобудівників з
  бездоганною репутацією. Пропонуємо Вам здачу спецтехніки в оренду на різний період часу, як від одного дня, так і на сезон. Весь цей час
  діє повне сервісне обслуговування.

  На тривалу оренду ми пропонуємо цілу систему знижок!

  Наші фахівці підберуть швидке і максимально вигідне для вас рішення згідно переліку робіт, які необхідно
  виконати.

  • самоскиди для перевезення сипучих будматеріалів або вивезення сміття, снігу і т.д .;
  • техніка для роботи із землею і демонтажу різних будівель;
  • доставка, перекачування, заливання бетонну та сумішей;
  • панелевози для доставки залізобетонних панелей;
  • маніпулятори та автокрани для задач з навантаження, розвантаження, монтажу і інших будівельних потреб
  pre-loader