Будівельна ліцензія: 2013048897 від 30.03.18 вул. Набережно-хрещатицька 11, м. Київ, 04070

Благоустрій території

Ваш персональный менеджер: 050 398 88 98

Благоустрій території в Києві та області

«АЛЬЯНС БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ» виконує роботи з благоустрою міських, комерційних, приватних територій. Штат інженерів, проектувальників, різноробочих і власний автопарк дозволяють замовнику отримати якісну послугу швидко і за розумною ціною. Ми допомагаємо поліпшити їх зовнішній вигляд, зробити їх зручними, безпечними, функціональними: так, щоб користуватися ними було комфортно, приємно.

Покроковий план від заявки до здачі робіт

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Геодезичні дослідження;

Проект з благоустрою;

Асфальтування;

Установка і благоустрій тротуарів, доріжок, газонів і алей;

Облаштування бордюрів камінням, укладання бруківки;

Створення архітектурних споруд (лави, квітники..);

Влаштування зовнішнього освітлення;

Озеленення.

Виконуємо благоустрій території

Благоустрій міських територій

Благоустрій парків

Благоустрій території будівель загального користування

Благоустрій прибудинкової території

Переваги

Чому нас вибирають

1 Якість на кожному етапі

До благоустрою на ділянці ми проводимо дослідження, аналізуємо. Складаємо проектну документацію, де визначено обсяг і термін робіт, вимоги до матеріалів та використовуваних технологій.

2 Зручний формат співпраці

Виступаємо як генпідрядник, що проводить повний комплекс робіт від пошуків і проектування до постачання, благоустрою, обслуговування готового об'єкта. Якщо ділянка частково упорядкована, ми можемо вирішити окремі завдання: наприклад, виконати озеленення, монтаж освітлення, мощення доріжок, асфальту або прокладку дренажу.

3 Досконала логістика

Ми плануємо зручну послідовність проведення робіт завдяки власному парку спецтехніки, садового і будівельного обладнання, інструменту, інвентарю. Залучаємо тільки досвідчених будівельників, ландшафтних дизайнерів, фахівців з озеленення, монтажу інженерних систем.

4 Вчасне постачання

Відбираємо і постачаємо посадковий матеріал: від саджанців і чагарників до готових живоплотів і дорослих дерев великого розміру. Організовуємо поставки ґрунту, сипучих матеріалів, комплектуючих, устаткування для інженерних систем та малих архітектурних форм.

5 Враховуємо всі особливості

При комплексному благоустрої міських територій міста враховуємо соціальний стан, вікові особливості громадян, які проживають в конкретному районі.

6 Екологічність

Використання натуральних, екологічних будівельних матеріалів - головна вимога сучасного світу.

pre-loader