Будівельна ліцензія: 2013048897 від 30.03.18 вул. Набережно-хрещатицька 11, м. Київ, 04070

Демонтаж споруд

Ваш персональный менеджер: 050 398 88 98

Виконуємо правильний демонтаж

«АЛЬЯНС БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ» здійснює демонтаж будівель і споруд будь-якої складності на вигідних умовах. Знос будинків і споруджень здійснюється за чітко налагодженій регламенту з дотриманням всіх необхідних інженерно-планувальних робіт. Для кожного клієнта ми готуємо і реалізуємо найоптимальніші рішення, які дозволяють економити до 25% бюджетних коштів. Для цього ми використовуємо подальшу переробку будівельного сміття і вірну послідовність виконуваних робіт.

Покроковий план від заявки до здачі робіт

Коли за демонтаж будівлі береться АБУ

На сьогоднішній день в нашій компанії демонтаж будівель здійснюється: вручну та технікою. До цього відповідального і складного процесу, кожен фахівець, який працює в нашій компанії, підходить з повною серйозністю і відповідальністю. Після того як замовник пред’явить свої вимоги, буде розроблений спеціальний план виконання правильного демонтажу. Все залежить від складності роботи. Перш ніж знести стару будівлю, потрібно отримати дозвіл, який видається спеціальними органами влади. У нормативних документах також відображається проект. Після виконаної процедури в підсумку підраховується обсяг роботи і команда фахівців здійснює роботи чітко за планом.

Складаємо кошторис, план робіт;

Отримуємо необхідну документацію на демонтаж будівлі;

Готуємо об'єкт до демонтажу. Встановлюємо попереджувальні знаки і огороджувати територію;

Виконання демонтажу за планом;

Роботи з прибирання території від будівельного сміття, з його подальшим вивезенням і утилізацією;

Здача об'єкту замовнику.

Переваги

Чому нас вибирають

1 Відповідальність

Ми виконуємо демонтаж максимально акуратно і з дотриманням всіх необхідних правил, що забезпечують безпеку для громадян, сусідніх об'єктів і навколишнього середовища.

2 Супровідна документація

Всі планувальні, юридичні та демонтажні заходи компанія виконує самостійно. Завдяки злагодженій роботі досвідчених фахівців акт демонтажу будівель і споруд ми отримуємо за один день.

3 Технологічність

У нашому розпорядженні знаходиться великий парк спецтехніки для проведення якісного, швидкого демонтажу та розбирання будівлі: екскаватор з різним навісним обладнанням (гідромолот, гідроножиці, ківш, і т.д.), автокран, екскаватор-навантажувач, самоскиди і т.д.

4 Репутація

Досвід та рекомендації дозволяють реалізувати проекти різні за величиною, складністю та призначенням по всій Україні. Над кожним проектом працюють фахівці з багаторічним досвідом роботи, що підтверджується кваліфікаційними сертифікатами відповідальних виконавців робіт.

5 Гарантія

Гарантія на роботи - 10 років. Сертифікати якості та відповідності.

6 Вигідні умови

Ми маємо спеціальне дробильно обладнання, з його допомогою більше 70% відходів ми перетворюємо в будівельний матеріал, який можна використовувати повторно.

Прайс

Ціни на демонтаж споруд

  • Промисловий демонтаж (демонтаж фабрики, заводу, електростанції, елеватора і ін.) договірна
  • Демонтаж, монтаж, покупка металоконструкцій і прийом металобрухту договірна
  • Демонтаж бетону (в тому числі алмазна різання бетону алмазним диском) договірна
  • Знесення житлових будинків договірна
  • Знесення аварійних і старих будинків договірна
  • Частковий демонтаж будівель договірна
  • Демонтаж конструкцій (будівельних конструкцій, сараїв, ринків і ін.) договірна
  • Знесення будівель (різних торгових комплексів, стадіонів та ін.) договірна

    pre-loader