Будівельна ліцензія: 2013048897 від 30.03.18 вул. Набережно-хрещатицька 11, м. Київ, 04070

Розробка і риття котлованів

Ваш персональный менеджер: 050 398 88 98

Разработка котлованов с утилизацией грунта

АЛЬЯНС БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ в своєму розпорядженні має великий власний парк спец. техніки, досвітчених операторів та інженерів проектів. Наші потужні землерийні екскаватори готові прибути хоч на маленький приватний ділянку, хоч на велику будівництво, там де розробка котловану екскаватором планується зведення цілого житлового комплексу, ТЦ.
Також навантажувачі та самоскиди, які позбавлять об’єкт від непотрібних куп землі, будівельного мусора. Працюючи з АЛЬЯНСОМ БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ ви платите за конкретний обсяг робіт в Києве та Київській області – в розрахунок вартості розробка котлованів екскаватором вже включена у послугу «ПІД КЛЮЧ». Вам залишиться лише почати будівництво, після того, як ми закінчимо.

Пошаговый план от заявки до сдачи работ

Берем все заботы на себя:

Рытье котлованов начинается с изучения проектно-технической документации. Инженер проекта предварительно выезжает на объект для консультации с заказчиком и измерений. После рассмотрения исполнительной геодезической документации и согласования организационных моментов специалисты компании «АЛЬЯНС СТРОИТЕЛЕЙ УКРАИНЫ» принимают все заботы на себя:

Доставляють техніку на об'єкт;

Виносять проектні осі майбутньої споруди, планують облаштування відкосів;

Організують тимчасові під'їзні шляхи (при необхідності);

Виконують безпосередньо риття котловану - спочатку знімають родючий шар грунту, потім шар за шаром видаляють зайвий грунт;

Проводять контрольні заміри висоти основи;

Після того, як всі поля проконтрольовані замовником вивозять грунт, що накопичився з об'єкта.

Переваги

Чому нас вибирають

1 Безкоштовний виїзд інженера в день звернення

Будуть проведені інженерні вишукування на предмет типу грунту, ландшафтних особливостей, наявність комунікацій під землею.

2 Прозорість

Дамо рекомендації по необхідної або допустимої на конкретній місцевості глибині риття.

3 Досвід

Врахуємо сезон робіт, кількість спецтехніки, операторів, різноробочих, які потрібно для вирішення завдання.

4 Близько 100 одиниць техніки

Більшість робіт здійснюється за допомогою одноківшових екскаваторів з додатковим навісним обладнанням - лопатами, драглайнерамі, грейферами, планувальними та вантажними ковшами. У деяких випадках застосовуються причіпні і самохідні скрепери, грейдери, розпушувачі, а також бурильні машини. На великих об'єктах працюють багатоковшеві екскаватори безперервної дії.

5 Низька ринкова вартість

У прайс-листі риття котловану вже враховані всі процеси: від розробки до його вивезення на полігон. Вам доступна не тільки машина, а й досвідчений оператор, який точно знає технологію земляних робіт. Нашим частим клієнтам ХОРОШІ ЗНИЖКИ.

6 За добу вивозимо до 3000м3

До моменту підписання договору ми узгодимо вартість розробки котлованів. На виході акуратно вирита яма - вона буде міцна і готова до облаштування фундаменту.

pre-loader