Будівельна ліцензія: 2013048897 від 30.03.18 вул. Набережно-хрещатицька 11, м. Київ, 04070

Скільки тонн щебеню в одному кубометрі

Середня вартість гранітного відсіву з кар’єру – 60 грн / т, доставка відсіву здійснюється 30 т самоскидами, ціна доставки відсіву до Києва – 160 грн / т.

Середня вартість річкового піску – 140 грн / т, доставка річкового піску по Києву і Київській області здійснюється 30 т самоскидами, ціна доставки піску по Києву і Київській області – від 40 – 100 грн / т.

Що краще: застосування відсіву або піску у виробництві бетонів? Це питання нагальне для малодосвідчених будівельників. Щебінь, пісок, вода і цемент – ось складові для створення бетону. Коли ви самі готуєте цю бетонну суміш має місце питання: чи допускається можливість використання відсіву замість піску? Відсів виходить при розмелювання гірської породи. По суті, це залишки, які виходять при виготовленні щебеню, ціна цих відходів набагато нижче піску. Фахівці не радять повну заміну піску на відсів. Вважається найкращим варіантом, суміш піску залишити незмінною, а відсів включити в склад дробленого матеріалу замість щебеню. Такий заміс здешевлює витрати на виробництво і дає можливість отримати першосортна, довговічне сировину. Чи не варто забувати, що властивість готової продукції в більшості випадків залежить від складу суміші і чистоти матеріалу відсіву.

Що краще застосовувати

Так все ж, що краще застосовувати – пісок або відсів для бетону? Спробуємо розібратися в цьому питанні. Почнемо з того, що таке відсів?

Відсів – цей матеріал видобувається з гірських порід, які проходять не одну стадію переробки: видобуток, процес подрібнення, промивання і сортування. для цього беруть граніт, який цінується в будівельних роботах. Є безліч сортів матеріалу. Гранітний і бетонний вважаються потрібними і популярними.

Гранітний відсів

Відсів проходить безліч стадій обробки, його подрібнюють, потім просівають через велике сито. В кінці відбувається процес сортування, і матеріал відправляється на місце реалізації. Якщо порівнювати з чимось схожими продуктами, вартість вище, але має відмінні показники.

Бетонний відсів

Крихітка з бетону не вимагає виробничої видобутку, досить взяти старі, непотрібні бетонні конструкції і розламати їх на дрібні фрагменти. Цей бюджетний матеріал часто застосовують при будівництві дорожнього полотна, використовують при покритті площ, роблять асфальтобетон.

Область застосування даного матеріалу широка:

Крихітка з бетону не вимагає виробничої видобутку, досить взяти старі, непотрібні бетонні конструкції і розламати їх на дрібні фрагменти. Цей бюджетний матеріал часто застосовують при будівництві дорожнього полотна, використовують при покритті площ, роблять асфальтобетон.

  • виробництво залізобетонних виробів;
  • заповнення фундаменту
  • настилка дорожнього покриття
  • виготовлення будматеріалів, цементу, плитки для тротуарів

Пофарбований пісок широко використовують ландшафтні дизайнери. Ціна на пісок нижче ніж на гранітний відсів. Будівельний пісок можна купити з доставкою в Києві. Гранітний відсів не надто годиться для дрібних ремонтних робіт, краще його використовувати при виробництві одягу для магістралей, будматеріалів. Це досить дорогий продукт, тому що для його видобутку використовують велику кількість різних пристроїв і механізмів. Пісок не такий дорогий будівельний матеріал, його можна купувати в великих кількостях, тоннами. Параметри надійності, довговічності і у одного, і в іншого матеріалу чудові. Конструкції стоять роками, Споруди тримаються роками, зберігають свої характеристики, добротний зовнішній вигляд. Для того, щоб зрозуміти який варіант підходить вам більше, професіонали пропонують зробити кілька чорнових варіантів сумішей і подивитися, що вийшло.

pre-loader